Stacja Paliw 1993-2010

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
Obejrzyj całą galerię

Targi STACJA PALIW to wydarzenie z dłogoletnią tradycją sięgającą już ponad ćwierć wieku. Pierwsza edycja odbyła się w 1993 roku i już na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych imprez branżowych. Organizator imprezy – Polska Izba Paliw Płynnych – od lat dba o rozwój polskiego sektora paliwowego.

Na przestrzeni lat STACJE PALIW odwiedziło tysiące gości z Polski i z zagranicy m.in. z: Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Włoch, USA, Ukrainy, Chin, Belgii, Iranu, Republiki Południowej Afryki, Finlandii i wielu innych krajów, pośród nich ministrowie, delegaci i kadra zarządcza spółek. Na targach swoją ofertę prezentowały i wciąż prezentują największe i najważniejsze firmy w branży oraz przedsiębiorstwa z unikatową i nowatorską ofertą. To tu tworzy się sprzyjający klimat do prowadzenia biznesu, nawiązywania kontaktów i wyznaczania nowych trendów.

Wystawa targowa skupia się wokół kilku zagadnień związanych z handlem paliwami. Na targach zapoznać się można z ofertą koncernów paliwowych, dostawców oferujących sprzęt i infrastrukturę niezbędną do handlu paliwami, a także z reprezentantami podmiotów dostarczających rozwiązania niezbędne do funkcjonowania usług dodatkowych, dedykowanych podmiotom handlującym paliwem. Na targach obecni są przedstawiciele firm zajmujących się warsztatem samochodowym, myjniami, wyposażeniem sklepów czy przystacyjnego baru.