Patronaty medialne 2018

 

 

Serwis Motoryzacyjny - miesięcznik dla osób naprawiających, serwisujących i diagnozujących samochody. Prezentuje praktyczne informacje o konstrukcji i eksploatacji pojazdów, technologii napraw, nowościach na rynku wyposażenia warsztatowego i części, instrukcje i dane serwisowe wybranych modeli samochodów.


 

„Polski Traker”

Miesięcznik Transportu Drogowego i Spedycji. Jest najpopularniejszym i najstarszym, ogólnopolskim pismem przeznaczonym dla kierowców ciężarówek, samochodów dostawczych oraz pracowników firm spedycyjnych i zaplecza transportu drogowego.


 

“Czas Na Gaz!” – międzynarodowe pismo o LPG, CNG I LNG. Dwumiesięcznik wydawany j. angielskim,  polskim, niemieckim i rosyjskim, na rynku od lipca 2003. Czytelnicy w 49 krajach świata. Wieloletni partner międzynarodowych organizacji gazowych,  m.in. WLPGA, IANGV, NGVA Europe, POGP. Partner Medialny największych imprez gazowych na świecie – min. 15 rocznie. “Czas Na Gaz!” to od 13 lat stabilny i wiarygodny partner stworzony do promocji Państwa Firmy i Produktów w branży gazowej!


 

Czasopismo „Flota” to najstarszy magazyn branżowy w Polsce. O wartości tytułu stanowią publikacje najbardziej bieżących raportów, case studies, testy prasowe, ale przede wszystkim – specjalistyczne materiały dziennikarzy. Magazyn organizuje też wydarzenia, których celem jest edukowanie i integrowanie branży flotowej, takie jak: Ekspert Flotowy, którego w tym roku odbyła się V edycja, Plebiscyt Fleet Awards, Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów (za nami już XVI edycji), Kobieca Flota, a także Flota Dostawcza oraz Laboratorium Fleet Managera. 


 

„Transport Manager" jest ogólnopolskim czasopismem branżowym skierowanym do kadry zarządzającej transportem drogowym w firmach z sektora TSL. Jego odbiorcami są głównie menedżerowie odpowiedzialni za zarządzanie, procesy zakupowe, wdrażanie nowych technologii i optymalizację kosztów. Pismo skierowane jest do średnich i dużych firm, których floty własne przekraczają 20 pojazdów. Każde wydanie składa się z pięciu części: zarządzanie, logistyka, prawo, finanse i technika.


etransport.pl to źródło wiedzy branży TSL. Znajdziesz tu informacje prasowe, bieżące zakazy ruchu na drogach Europy, mapę dobrych parkingów na których warto bezpiecznie odpocząć, forum dyskusyjne - najobszerniejsza kopalnia wiedzy o branży, a także największą bazę ofert pracy dla kierowców, spedytorów i przewoźników. Poprzez konto w etransport.pl poznasz ciekawych ludzi, wymienisz fotografie i porozmawiasz na czacie, podzielisz się filmami, czy zabawnymi fotkami w dziale humoru.

gazeo.pl to portal poświęcony autogazowi. Bazujemy na sprawdzonych informacjach i zawsze docieramy do sedna spraw. Oferujemy Symulator Opłacalności Montażu instalacji gazowej, porady praktyka, bazę firm z branży i narzędzie do tworzenia wycen instalacji gazowych. Testujemy samochody, opisujemy produkty i relacjonujemy ważne dla sektora wydarzenia.


 

Log4.pl,to interaktywny portal wymiany informacji z obszaru usług gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej, miejsce, gdzie branżowi dostawcy prezentują swoje oferty, a specjaliści dzielą się profesjonalna wiedzą. 
Publikacje o poszerzonej treści i problematyce, która jest istotnym uzupełnieniem wiedzy z zakresu gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej. Aktualizowana baza firm z podziałem na specjalizację branżową, pozwoli na bezpośrednią komunikację z wybranym dostawcą usług, wyposażenia, sprzętu. 

 


 „Paliwa Płynne" – Magazyn Rynku Paliwowego
Pierwszy profilowany magazyn branży paliwowej, wydawany od 1992 r. przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Miesięcznik adresowany jest głównie do właścicieli stacji paliw i ich pracowników. Trzon pisma stanowią informacje poświęcone efektywnej eksploatacji obiektu i szeroko rozumianej modernizacji stacji. Jest tu miejsce na wiadomości z szeroko pojętego rynku paliw, krajowego i międzynarodowego (analiza rynku światowego), ze szczególnym uwzględnieniem polityki producentów i importerów paliw oraz biopaliw, systemu dystrybucji i zapasów, obecności nowych graczy rynkowych i nowych produktów. W magazynie swoje stałe miejsce ma również dział aktualności prawnych i technicznych.

 AUTO-Technika Motoryzacyjna jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych polskich wydawnictw branżowych. Wydajemy miesięcznik TRANSPORT-Technika Motoryzacyjna, poświęcony konstrukcji, eksploatacji i sprzedaży środków transportu dużej ładowności. Prezentujemy najnowsze samochody ciężarowe, pojazdy ciągnione i autobusy. VANZABUDOWCY.pl to nasz portal o lekkich samochodach użytkowych i firmowych. Można znaleźć tam opisy najnowszych pojazdów, relacje z testów drogowych, zasady doboru wyposażenia i zabudów. 


Wydawca czterech tytułów branżowych: Eurologistics, Logistyka Produkcji, Truck & Business Polska, FlotaAutoBiznes, Wydawca pięciu serwisów internetowych: log24.pl, eurologistics.pl, logistyka-produkcji.pl, truck-business.pl, fab.com.pl Współtwórca pięciu programów badawczych rynku:  Operator Logistyczny Roku, Top1500 Najbardziej efektywnych firm logistyczno-transportowych, Barometr logistyki i transportu, Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji, Supply Chain Designer Organizator ponad 30 konferencji i warsztatów szkoleniowych rocznie

 

PetrolPlaza jest podstawowym źródłem informacji online dla biznesu dla decydentów na rynku sprzedaży paliw, logistyki paliw i myjni. Nasi goście to operatorzy detalicznych stacji paliw i prywatnych punktów tankowania, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem paliwa, a także dostawcy sprzętu, importerzy i dealerzy, dostawcy usług, PMC, konsultanci i inżynierowie oraz inne podmioty zaangażowane w tę działalność.

 

Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy od ponad 70 lat działa na rzecz zrównoważonego zarządzania surowcami i paliwami węglowodorowymi oraz bezpieczeństwa energetycznego Polski. Prowadzi prace związane z ropą naftową i gazem ziemnym, począwszy od poszukiwania i eksploatacji złóż węglowodorów, poprzez magazynowanie, transport, dystrybucję i użytkowanie gazu ziemnego, ropy naftowej i produktów naftowych, aż po rozwój i doskonalenie technologii wytwarzania paliw płynnych. Realizuje prace w zakresie m.in.: oceny perspektyw poszukiwawczych ropy naftowej i gazu ziemnego, technologicznej oceny rop naftowych, kontroli jakości produktów naftowych, biokomponentów i ochrony środowiska. INIG-PIB posiada wdrożony System Zarządzania zgodny z ISO 9001:2008 oraz17 laboratoriów akredytowanych przez PCA na zgodność z normą PN-EN ISO/lEC 17025:2005, w których stosowanych jest ok. 460 metod badawczych.