• MTSP2018_27.JPG
 • MTSP2018_32.JPG
 • MTSP2018_29.JPG
 • MTSP2018_2.JPG
 • MTSP2018_10.JPG
 • MTSP2018_51.JPG
10.04.2019

Faraone wystawcą XXVI edycji Międzynarodowych Targów STACJA PALIW

Faraone produkuje asortyment profesjonalnych drabin, platform, rusztowań, podnośników. Realizujemy również nietypowe zamówienia indywidualne, zgodne z oczekiwaniami klientów, normami i przepisami bhp danego kraju. Jesteśmy jednym z liderów w produkcji sprzętu na miarę. Produkcja sprzętu zapewniającego bezpieczeństwo i komfort pracy na wysokości jest naszą misją.

 

Bezpieczeństwo podczas prac wykonywanych na wysokości to nasza główna specjalizacja. Mamy na ten temat ogromną wiedzę, co przekłada się na poziom naszych produktów. Nie idziemy na kompromis z jakością. Produkty, które opuszczają naszą fabrykę, są atestowane i certyfikowane.  Jesteśmy partnerem naszego klienta, któremu zapewniamy najlepsze rozwiązania i produkt. Rezultaty naszych prac potwierdzają, że wygoda i przestrzeganie norm mogą iść w parze z wymaganiami klientów. Tworzymy sprzęt znany i doceniany w całej Europie i na świecie.

Źródło: Faraone

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 26. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2019 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019