• MTSP2018_27.JPG
 • MTSP2018_32.JPG
 • MTSP2018_29.JPG
 • MTSP2018_2.JPG
 • MTSP2018_10.JPG
 • MTSP2018_51.JPG
22.03.2019

Grupa Azoty Transtech wystawcą XXVI edycji Międzynarodowych Targów STACJA PALIW

Grupa Azoty Transtech jest oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem produktu NOXy/AdBlue produkowanego przez Grupę Azoty.  Lokalizacja  na terenie fabryki Grupa Azoty "Police" S.A.  otwiera drogi do krajów Europy Zachodniej i  Skandynawii.

 

W ofercie posiadamy produkt NOXy/AdBlue w kanistrach ( 5L, 10L, 18L ), plastikowych beczkach ( 200L, 208L, 210L ), a także paletopojemnikach IBC ( 1000L ) w wielu konfiguracjach.  Jesteśmy otwarci i gotowi sprostać specjalnym zamówieniom wymagającym np. wysyłki towaru NOXy/AdBlue w kontenerze typu FlexiTank.  Realizujemy również dostawy NOXy/AdBlue luzem do klienta na terenie całego kraju i Europy (dostawy częściowe lub całopojazdowe). Umożliwiamy również odbiór towaru na zasadzie FCA/EXW. Dostarczamy produkt przygotowany zgodnie z ISO22241.

Oferujemy certyfikat analizy, pełną obsługę posprzedażową, współpracę z podmiotem działającym od lat na rynku, profesjonalnego doradztwa (również w kwestii transportu i logistyki), gwarancję produktu oraz dostawy na czas (możliwe Just In Time), atrakcyjne ceny oraz rabaty przy długotrwałej współpracy. Zachęcamy do kontaktu mailowego na adres transtech@transtech.pl

Źródło: Grupa Azoty Transtech

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 26. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2019 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019