• MTSP2018_27.JPG
 • MTSP2018_32.JPG
 • MTSP2018_29.JPG
 • MTSP2018_2.JPG
 • MTSP2018_10.JPG
 • MTSP2018_51.JPG
20.03.2019

JAAS wystawcą XXVI edycji Międzynarodowych Targów STACJA PALIW

Firma JAAS świadczy usługi w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń do przechowywania oraz wewnętrznej dystrybucji AdBlue i płynu do spryskiwaczy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oferujemy kompleksową obsługę stacji paliw, myjni bezdotykowych, serwisów samochodowych oraz zajezdni autobusowych.
 
 

Nasza firma cieszy się ogromnym doświadczeniem oraz świetną znajomością branży AdBlue. Wszystkim naszym Partnerom zapewniamy szczegółowe wsparcie techniczne i możliwość dostosowania usług do potrzeb oraz warunków stacji. Niezmienna chęć sprostania wymaganiom naszych Klientów skłania nas do nieustającej pracy nad rozwojem naszych produktów. Jako przykład podać można fakt, iż jako pierwsi w Polsce zaprezentowaliśmy na targach Stacji Paliw w 2018r. podwójny kontener do dystrybucji AdBlue w autach osobowych i ciężarowych.

Ponadto, również jako pierwszym na rynku polskim, udało nam się stworzyć kontener dwuproduktowy do składowania AdBlue oraz płynu do spryskiwaczy.

ŻRÓDŁO: JAAS

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 26. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2019 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019