• MTSP2018_27.JPG
 • MTSP2018_32.JPG
 • MTSP2018_29.JPG
 • MTSP2018_2.JPG
 • MTSP2018_10.JPG
 • MTSP2018_51.JPG
17.12.2018

GreenSteam wystawcą XXVI edycji Międzynarodowych Targów STACJA PALIW

Firma GreenSteam jest dostawcą wielu innowacyjnych rozwiązań czyszczących skierowanych do branży samochodowej, sprzątającej, hotelarskiej, gastronomicznej i przemysłowej. Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi dostawcami z całego świata zapewniamy naszym klientom nowatorski sprzęt, wyróżniający się najwyższą jakością oraz niezawodnością. 
 
Firma Green Steam, aby wciąż spełniać oczekiwania swoich klientów, wprowadza na rynek coraz to nowe produkty. Jednym z takich produktów jest prezentowy samoobsługowy odkurzacz parowy do prania tapicerki. Oferowany przez nas produkt został zaprojektowany z myślą o stacjach benzynowych oraz samoobsługowych myjniach bezdotykowych. Dzięki niemu możliwe jest poszerzenie gamy świadczonych usług i przyciągniecie dodatkowych klientów. Niesie on również wiele korzyści dla samego użytkownika jak szybki czas schnięcia, oszczędność czasu i pieniędzy oraz eliminacja bakterii i przykrych zapachów.
 
 
Źródło: GreenSteam

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 26. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2019 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019