• sliderek_targi_1.jpg
 • sliderek_targi_4b.jpg
 • sliderek_targi_3.jpg
 • sliderek_targi_4aa.jpg
 • sliderek_targi_4.jpg
 • sliderek_targi_4aaa.jpg
 • sliderek_targi_4a.jpg
 • sliderek_targi_2.jpg
 • sliderek_targi_6.jpg
 • sliderek_targi_5a.jpg
23.02.2018

NovoNord producent urządzeń samoobsługowych. Nowym wystawcą Targów STACJA PALIW 2018

Producent urządzeń samoobsługowych, NovoLine

NovoNord Sp. z o.o. została założona w 1995 roku.

Od początku swej działalności zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem myjni i urządzeń samoobsługowych. W tym czasie zainstalowaliśmy kilkaset myjni automatycznych i samoobsługowych oraz kilka tysięcy urządzeń samoobsługowych typu odkurzacze, kompresory, rowerowe stacje naprawcze, trzepaczki dywaników i inne.

 Do grona naszych klientów należą między innymi: liczni odbiorcy indywidualni, salony samochodowe, centra mycia pojazdów, instytucje rządowe i samorządowe, policja, wojsko, straż graniczna, szpitale, właściciele prywatnych stacji paliw, stacje patronackie i firmowe PKN ORLEN, LOTOS, SHELL, CIRCLE K, LUKOIL, BP, sieci hipermarketów TESCO, AUCHAN, INTERMARCHE i wielu innych.

W czasie swojej działalności zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy kilka stacji paliw oraz przeprowadziliśmy remonty i modernizacje kilkudziesięciu innych obiektów. 

W 2002 roku uruchomiliśmy produkcję własnych urządzeń samoobsługowych serii „NovoLine”, w tym: myjni samoobsługowych, odkurzaczy, kompresorów, stacji rowerowych itp. W tym celu powołaliśmy firmę pod nazwą „TECHNICON”, która zajmuje się wspomnianą produkcją.

Urządzenia „NovoLine” powstały na bazie wieloletnich doświadczeń naszej firmy w zakresie serwisowania urządzeń samoobsługowych i przy wykorzystaniu sprawdzonych technologii, których niezawodność w działaniu została potwierdzona wielomiesięcznymi próbami i testami. Przy ich projektowaniu kierowaliśmy się zasadą, że im mniej skomplikowane rozwiązania znajdą zastosowanie w naszych urządzeniach tym będą one trwalsze i bardziej niezawodne, a przez to tanie w eksploatacji.

Urządzenia „NovoLine”, charakteryzują się estetycznym wyglądem - obudowy wykonane są ze stali nierdzewnej, prostotą obsługi oraz niezawodnością w działaniu, a z uwagi na fakt zastosowania w nich ogólnie dostępnych podzespołów, urządzenia te są tanie w eksploatacji. 

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne w pełnej gamie asortymentowej.

Nasi pracownicy charakteryzują się najwyższymi kwalifikacjami, bogatym doświadczeniem oraz znajomością aspektów technicznych dotyczących oferowanych przez nas urządzeń.

 

Źródło: https://novonord.com/

 

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 27. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2020 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019