• sliderek_targi_1.jpg
 • sliderek_targi_4b.jpg
 • sliderek_targi_3.jpg
 • sliderek_targi_4aa.jpg
 • sliderek_targi_4.jpg
 • sliderek_targi_4aaa.jpg
 • sliderek_targi_4a.jpg
 • sliderek_targi_2.jpg
 • sliderek_targi_6.jpg
 • sliderek_targi_5a.jpg
19.02.2018

ORLEN Centrum Serwisowe firma specjalizująca się w sprzedaży i serwisie urządzeń stacji paliw

Kolejny wystawca XXV Międzynarodowych targów STACJA PALIW 2018

ORLEN Centrum Serwisowe Sp. z o.o. jest jedną z najstarszych i najdłużej działających w Polsce firm w zakresie sprzedaży, serwisu i remontów urządzeń związanych ze stacją paliw.

Obecnie ORLEN Centrum Serwisowe jest największą spółką serwisową w Polsce. Posiada duże doświadczenie w zakresie serwisu urządzeń stacji paliw, zarówno starszej generacji, jak i we wdrażaniu nowoczesnych technologii.

Wsparciem w obszarze technicznym Spółki jest Dział Badań i Rozwoju, którego zadaniem jest śledzenie postępu technicznego oraz ocena nowych technologii w zakresie rozwiązań technicznych wdrażanych na obiektach branży paliwowej, ze szczególnym uwzględnieniem stacji paliw. W kolejnej fazie działań prowadzonych w projektach tego działu jest testowanie wybranych rozwiązań w laboratorium OCS, a następnie wdrażanie rozwiązań na stacjach paliw. Spółka posiada własne zaplecze magazynowe o powierzchni 1200 m2, które jest częścią systemu logistycznego zaopatrującego w urządzenia i części zamienne klientów w całej Polsce.

OCS świadczy usługi dla Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. oraz współpracuje z indywidualnymi odbiorcami na terenie całej Polski. Szeroki asortyment produktów i usług oraz posiadane, dostępne w całej Polsce zasoby pozwalają na prowadzenie działalności na dużą skalę.

ORLEN Centrum Serwisowe ma ugruntowaną pozycję na rynku. Od lat głównym atutem Spółki to jakość usług i wysoka specjalizacja pracowników. Jest wiarygodnym partnerem oferującym sprzęt wysokiej jakości, niezawodny, nowoczesny, spełniający wszelkie wymogi i dopuszczony na rynek polski (dopuszczenia: GUM, PROCHEM) a usługi serwisowe prowadzone są według najwyższych standardów.

źródło: ORLEN Centrum Serwisowe www.orlencs.pl/

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 27. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2020 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019