• MTSP2018_10.JPG
 • MTSP2018_27.JPG
 • MTSP2018_29.JPG
 • MTSP2018_2.JPG
 • MTSP2018_32.JPG
 • MTSP2018_51.JPG
06.02.2018

Smart Payment Terminal firmy Novaster wystawcy targów STACJA PALIW 2018

SMART PAYMENT TERMINAL (SPT)

 

Terminal płatniczy Smart Payment Terminal (SPT) jest przeznaczony do samoobsługowej sprzedaży paliw i gazu na stacjach paliw. Sprzedaż poprzez SPT realizowana jest za pomocą płatności gotówkowych jak i za pomocą kart płatniczych. SPT umożliwia także dystrybucję paliwa za pomocą kart flotowych. Oferowane wsparcie  programowe pozwala na zastosowanie Tankomatu zarówno na małych stacjach jak i w sieci stacji. Tankomat współpracuje ze wszystkimi typami dystrybutorów.

 

 

Terminal płatniczy Smart Payment Terminal (SPT) naszej produkcji został przygotowany, tak aby jego obsługa była przyjazna zarówno dla klienta stacji jak i dla Operatora.  SPT zapewnia klientowi stacji czytelny, wyraźny, wsparty obrazkami interfejs interaktywny zbliżony do interfejsu dzisiejszego telefonu komórkowego typu smartfon. SPT zapewnia płatności gotówkowe jak i płatności kartami płatniczymi. Zapewnienie płatności gotówkowych jest ważne, statystyki wskazują, że klienci częściej wybierają płatność gotówką przy SPT niż płatność kartą płatniczą.

Oprogramowanie zarządzające SPT wspiera Operatora w biznesie. Ważne aby Operator miał dostęp do istotnych parametrów obrotu paliwem w każdym momencie. Tak aby mógł kształtować np. ceny sprzedaży, ustalać rabaty, blokować karty flotowe itp. w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca także z telefonu. SPT jest wyposażony w układy telemetryczne informujące Operatora o statusie SPT np. o kończącym się papierze w drukarce, o ilości gotówki w automacie, o ilości paliwa w zbiornikach. Oprogramowanie SPT współpracuje z systemami kasowymi i księgowymi.

SPT naszej produkcji zapewnia Operatorowi stacji elastyczność w wykorzystaniu dystrybutorów stacji paliw. Operator nie musi wydzielać specjalnych stanowisk dla klientów chcących zakupić paliwo poprzez SPT.

SPT swoją budową przypomina wpłatomat. Wykonany z stali nierdzewnej posiada specjalny system zabezpieczeń antywłamaniowych. 

źródło: novaster.com.pl

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 26. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2019 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019