• sliderek_targi_1.jpg
 • sliderek_targi_4b.jpg
 • sliderek_targi_3.jpg
 • sliderek_targi_4aa.jpg
 • sliderek_targi_4.jpg
 • sliderek_targi_4aaa.jpg
 • sliderek_targi_4a.jpg
 • sliderek_targi_2.jpg
 • sliderek_targi_6.jpg
 • sliderek_targi_5a.jpg
03.01.2018

Odwiedź stoisko Total na targach STACJA PALIW 2018

Nowa karta paliwowa Total Card Polska

 

Dla globalnego koncernu energetycznego TOTAL rok 2017 minął pod znakiem akcentowania swojej obecności na polskim rynku stacji paliw. Zgodnie ze strategią rozwoju w tym czasie pojawiły się kolejne punkty tankowania w centralnej i południowej Polsce. Łącznie stacje Total znajdują się już w 7 województwach, a wkrótce ten obszar ulegnie rozszerzeniu również na wschodnią część kraju. Ich znakiem rozpoznawczym są paliwa premium – Total Excellium 98 i Total Excellium Diesel – wytwarzane w niemieckiej rafinerii w Schwedt nad Odrą oraz Pause Café z wyśmienitą kawą w menu.

 

Oferta Total w Polsce skierowana jest nie tylko do użytkowników indywidualnych, ale także małych i średnich firm. W 2017 roku premierę miała karta paliwowa Total Card Polska. Aby skorzystać z tego rozwiązania, opartego na modelu Eurotrafic, wystarczy mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą i miesięczne zapotrzebowanie na poziomie 200 litrów. Dużym atutem posiadania Total Card Polska jest faktura zbiorcza otrzymywana po całym okresie rozliczeniowym. Karta może być personalizowana zarówno dla kierowcy, jak i do pojazdu. Wbudowany w kartę chip, w połączeniu z kodem PIN, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Właściciel firmy ma możliwość analizowania historii transakcji online, przy czym, im więcej tankuje, tym mniej płaci – dzięki dostępnym rabatom progresywnym. Total Card Polska to bezgotówkowe regulowanie należności za paliwo i usługi w ponad 13 tys. punktów akceptujących w Europie oraz opłacania przejazdów autostradami w wybranych krajach europejskich.

W 2017 roku wystartował także Total Club – prosty i efektywny program lojalnościowy. Uczestnik programu może wybrać czy woli korzystać z wygodnej aplikacji na smartfona (iOS lub Android), czy też otrzymać tradycyjną plastikową kartę. Za każde zatankowane 5 litrów dowolnego paliwa, napój z menu Pause Café czy też produkt Total/Elf kierowca otrzymuje znaczek. Już pięć znaczków wystarczy do odebrania pierwszej nagrody – bez konieczności zbierania punktów miesiącami. 

 Źródło: opracowanie tekstu agencja Proautomotive/Total Polska.

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 27. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2020 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019