• sliderek_targi_1.jpg
 • sliderek_targi_4b.jpg
 • sliderek_targi_3.jpg
 • sliderek_targi_4aa.jpg
 • sliderek_targi_4.jpg
 • sliderek_targi_4aaa.jpg
 • sliderek_targi_4a.jpg
 • sliderek_targi_2.jpg
 • sliderek_targi_6.jpg
 • sliderek_targi_5a.jpg
06.03.2017

Lider w sektorze kart paliwowych

Karta BP PLUS to kompleksowe narzędzie pozwalające optymalnie zarządzać flotą samochodów

Rynek kart paliwowych jest już mocno nasycony, szczególnie w zakresie podstawowej oferty. Klienci mają coraz większe oczekiwania. Tylko te firmy, które potrafią na czas je dostrzec i uwzględnić w swojej propozycji rynkowej, mają szansę na uzyskanie przewagi konkurencyjnej. BP jest liderem w sektorze kart paliwowych. Nasza oferta była jedną z pierwszych na rynku. To wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy ekspertem w tej dziedzinie. Od lat badamy rynkowe trendy. Potrafimy wsłuchiwać się w oczekiwania naszych Klientów, dlatego możemy zapewnić im ciekawą i konkurencyjną ofertę.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i ciągłemu udoskonalaniu oferty karta BP PLUS jest coraz bardziej wszechstronna i zapewnia coraz większe bezpieczeństwo.

Karta BP PLUS to kompleksowe narzędzie pozwalające optymalnie zarządzać flotą samochodów i w pełni kontrolować wszystkie wydatki na paliwo. Umożliwia bezgotówkowe regulowanie opłat za wybrane produkty i usługi na ponad 18 000 stacji zrzeszonych w porozumieniu Routex: Aral, BP, Circle K, Eni i OMV.

Klienci kart BP PLUS otrzymują dostęp do nowoczesnego rozwiązania online, pozwalającego na łatweKarty paliwowe administrowanie kartami. W dowolnym momencie mogą: ustalić nowy kod PIN do karty, zablokować lub unieważnić kartę, wybrać zakres produktów i usług, za które będzie można uregulować opłatę, ustalić limity wydatków, miejsc lub godzin tankowania, obejrzeć historię operacji dokonywanych na koncie czy też uzyskać szczegółowe dane na temat każdej transakcji (liczba, rodzaj, kwota, nazwa stacji itd.). Po zalogowaniu na swoje konto mogą też generować dowolne raporty na temat najważniejszych elementów funkcjonowania floty.

Wszystkie transakcje mogą być na bieżąco monitorowane i raportowane. Specjalny zespół ekspertów sprawdza ich zgodność i wychwytuje wszelkie nieprawidłowości związane z podejrzanym użyciem kart w różnych miejscach Europy. Szczelne procedury bezpieczeństwa zapewniają naszym Klientom szybkie rozpoznawanie wszelkich nieprawidłowości.

Kolejnym ważnym elementem oferty kart paliwowych BP PLUS jest bardzo atrakcyjna opcja zwrotu podatku VAT i akcyzy w trybie ekspresowym oraz regulowania opłat za wszystkie opłaty i usługi drogowe, w tym wszystkie płatne autostrady w Polsce.

Zapraszamy na nasze stoisko podczas XXIV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2017 w Warszawie.
 


 

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 27. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2020 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019