• sliderek_targi_1.jpg
 • sliderek_targi_4b.jpg
 • sliderek_targi_3.jpg
 • sliderek_targi_4aa.jpg
 • sliderek_targi_4.jpg
 • sliderek_targi_4aaa.jpg
 • sliderek_targi_4a.jpg
 • sliderek_targi_2.jpg
 • sliderek_targi_6.jpg
 • sliderek_targi_5a.jpg
06.03.2017

Producent cystern wysokiej jakości

Autocysterny do przewozu benzyn i olejów napędowych i opałowych

Firma Willig Polska Sp. z o.o. powstała w 2015 roku. Jest najnowszym oddziałem niemieckiego Kurt Willig GmbH & Co. KG. Marka Willig jest dobrze znana, jako producent cystern wysokiej jakości. Nowy oddział w Nidzicy oferuje szeroką gamę produktów: naczepy cysterny, autocysterny i wiele innych. Odwiedź nas na targach i zapoznaj się z naszymi innowacjami. W tym roku zobaczysz dwie nasze produkcje dostosowane do wymagań naszych klientów.
 

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim innowacyjne rozwiązanie dotyczące elementów zespołu jezdnego naczep. Poprzeczne wzmocnienia ramy wykonane z Carbonu zapewniają lekkość i niezwykłą stabilność konstrukcji. Poprzeczki Carbonowe są zamontowane pomiędzy wspornikami mocowania osi. W tym miejscu przejmują największą część obciążeń i jednocześnie stabilizują zespół jezdny. Ponadto ultralekkie owiewki, wykonane z Carbonu, których kształt został zaprojektowany w celu zmniejszenia oporów powietrza. Rozwiązanie to przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa. Pojazd - naczepa cysterna - została specjalnie zaprojektowana zgodnie z potrzebami i wytycznymi firm transportowych będących dostawcami stacji paliw. Jest przeznaczona do przewozu benzyn i olejówcysterny do paliw, oleju opałowego napędowych i opałowych. Zastosowanie zoptymalizowanych pod względem ciężaru elementów konstrukcyjnych pozwoliło nam na znaczące zredukowanie masy własnej naczepy. Dla tego typu naczepy została przewidziana również najlżejsza, opracowana przez WILLIG skrzynia armatury. Jest ona wyposażona w dwie otwierane do góry klapy, chowane pod zbiornik.

Pojazdy przeznaczone do dystrybucji mogą być wyposażone w różne, dopasowane do potrzeb klienta systemy pomiarowe. Naczepa z jednym urządzeniem pomiarowym może być używana np. do transportu olejów, a zainstalowanie drugiego, oddzielnego urządzenia umożliwi również dystrybucję benzyn.

Konstrukcja autocystern WILLIG jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Pojemność brutto zbiornika oraz osprzęt są adopotowane do potrzeb transportowych i rodzaju przewożonych produktów. Innowacją jest również klapa otwierana pneumatycznie.

Nasza recepta na sukces to: nowoczesne pojazdy, technika i rzemieślnicza perfekcja oraz pasja, którą wkładamy w naszą pracę.

Umów spotkanie się na spotkanie podczas XXIV Międzynaroodwych Targów STACJA PALIW w Warszawie. 

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 27. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2020 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019