• sliderek_targi_1.jpg
 • sliderek_targi_4b.jpg
 • sliderek_targi_3.jpg
 • sliderek_targi_4aa.jpg
 • sliderek_targi_4.jpg
 • sliderek_targi_4aaa.jpg
 • sliderek_targi_4a.jpg
 • sliderek_targi_2.jpg
 • sliderek_targi_6.jpg
 • sliderek_targi_5a.jpg
16.02.2017

Innowacyjny włoski koncept pod marką Bruschetta Mia

Gotowy koncept gastronomiczny dedykowany dla stacji paliw

Bruschetta Mia to nowy, innowacyjny koncept na polskim rynku gastronomicznym wzorowany na prawdziwym włoskim stylu. 

Jaką rolę odgrywa gastronomia w ofercie współczesnej stacji paliw?
 
Gastronomia przy współczesnych stacjach paliw to bardzo ważna gałąź sprzedaży i obrotu. Po hot-dogi przychodzą często ludzie po prostu z ulicy, którzy nie przyjechali tam po paliwo. Stacje przy głównych drogach i autostradach, muszą mieć gastronomię. Ludzie w trasie planując swoją podróż zwracają uwagę gdzie będą mogli zjeść dobrze i tak, żeby nie musieć nigdzie zjeżdżać z głównej drogi. 
 
Co z Waszych rozwiązań zaprezentujecie podczas XXIV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2017?
 
Firma nasza na najbliższych 24tych Międzynarodowych Targach STACJA PALIW zaprezentuje oryginalny, innowacyjny włoski koncept pod marką Bruschetta Mia. Core produktem naszego konceptu jest prawdziwa włoska bruschetta oparta na włoskim pieczywie o wymiarach 25x17cm. Ta oryginalna, pyszna, włoska zapiekanka w 75% oparta jest na produktach importowanych z Włoch z regionu Veneto oraz Toscanii. Pozostałe dodatki to produkty zdrowe, ekologiczne, pochodzące od wybranych dostawców z Polski oraz Niemiec.
 
Na Targach zaprezentujemy gotowy koncept gastronomiczny dedykowany dla stacji paliw w formie pakietu zawierającego szczegółowe menu/różne rodzaje możliwych do przygotowania bruschett, składniki, technologię oraz wyjątkowy design i możliwy marketing podkreślający atrakcyjność kuchni włoskiej.
 
Innowacyjność naszego konceptu to przede wszystkim zaprezentowanie produktu Bruschetty w nowym, typowo włoskim wydaniu, którego nie znamy jeszcze na polskim rynku. Bruschetta plasować się będzie pomiędzy pizzą a zapiekanką.

 

 

AKTUALNOŚCI

 • Halina-Pupacz-Prezes-Polska-Izba-Paliw-President-Polish-Chamber-of-Liquid-Fuels

  Świat szybko się zmienia, a wymagania klientów stale rosną. Dlatego innowacje, czysta energia, nowoczesne technologie są tym, czego polski przedsiębiorca dzisiaj potrzebuje, aby sprostać konkurencji. Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW są okazją do zebrania najlepszych praktyk, omówienia bieżących problemów sektora paliw i energii, określenia priorytetowych zadań i znalezienia skutecznych sposobów ich realizacji. Dziękując za dotychczasową współpracę,  serdecznie zapraszam na 27. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2020 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

   Halina Pupacz

  Prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych

Patroni 2019

Wystawcy 2019